Monitoruj telefony swoich dzieci. Sprawdź dlaczego warto.

Poznaj prawdę o swoim związku dzięki aplikacji SpyONE.

Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE / Co warto wiedzieć przed zakupem.

 1. Aplikacje SpyONE należy zainstalować na urządzeniu które chcemy kontrolować. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
 2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut). Prosimy nie kupować aplikacji na ostatnią chwilę, ponieważ zapoznanie się z instrukcją wymaga ok 20minut.
 3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail wskazany w zamówieniu. Nie wysyłamy niczego na adres podany w zamówieniu.
 4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.
 5. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
 6. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android w każdej jego wersji. SpyONE nie działa na iPhone.
 7. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.
 8. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.

Dlaczego wybrać aplikację SpyONE

Kontrola dzieci

SpyONE to aplikacja pozwalająca w pełni kontrolować telefon.
Doskonale sprawdza się, przy kontroli dziecka. Jeśli masz podejrzenia, że Twoje dziecko zażywa narkotyki, przebywa z nieodpowiednimi ludźmi, bądź chcesz wiedzieć gdzie się znajduje, gdy nie wraca prosto do domu.  SpyONE jest idealnym rozwiązaniem.

Zdrada

Masz podejrzenia, że Twój partner prowadzi podwójne życie? Wraca późno do domu i pachnie nieswoimi perfumami? Możesz być pewny/a, że coś jest na rzeczy.
SpyONE to narzędzie, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na telefonie partnera, a wszystkie informacje z telefonu będą przekazywane na Twój panel online. Nie daj się oszukiwać. SpyONE , to niezawodne narzędzie, które jako jedyne na świecie działa bez zarzutów na telefonach z system Android

Oszustwo w biznesie

Jeśli Twoje obroty nie są adekwatne do stanu faktycznego w Twojej firmie, powinieneś sprawdzić źródło problemu.
Najlepszym rozwiązaniem jest założenie SpyONE swoim pracownikom. Dowiesz się na jaki temat rozmawiają używając służbowego telefonu, zobaczysz wszystkie wiadomości sms, jakie wysyłają, a także sprawdzisz dokładną lokalizację, aktualnego miejsca pobytu.

Odzyskiwanie danych

Opis Cellebrite UFED

Cellebrite UFED to standard branżowy w zakresie dostępu do danych mobilnych od odblokowywania i wyodrębniania danych z urządzeń mobilnych.

Cellebrite UFED jest dostępny na wielu platformach:
Cellebrite UFED można wdrożyć na niezależnej i przenośnej platformie sprzętowej firmy Cellebrite ( Touch 2 / Touch 2 Ruggedized / Ruggedized laptop) do użytku w laboratorium, zdalnej lokalizacji lub w terenie. Alternatywnie można zakupić rozwiązanie jako oprogramowanie i zainstalować je na komputerze klasy PC (UFED 4PC).

UFED Touch2 zapewnia wszechstronne możliwości ekstrakcji w dowolnym miejscu, czy to w laboratorium, zdalnej lokalizacji czy w terenie. Pozwala szybko i bezpiecznie wyodrębniać dane, eliminując ryzyko wpłynięcia na integralność dowodów cyfrowych. Pozwala przeglądać logi połączeń, obrazy, filmy i inne kluczowe dane logiczne bezpośrednio na UFED Touch2 lub UFED Touch2 Ruggedized w miejscu ekstrakcji.

Laptop Panasonic UFED Ruggedized ma preinstalowane oprogramowanie UFED i jest wyposażony w przydatne akcesoria. Ten przenośny zestaw jest dostarczany w specjalnie zaprojektowanej, wzmocnionej obudowie, odpornej na upadki, wstrząsy i ekstremalne temperatury, zapewniając płynny przepływ pracy podczas akcji w terenie.

Podstawowe funkcjonalności Cellebrite UFED

 • Fizyczna ekstrakcja i dekodowanie danych z urządzeń mobilnych w tym tzw. feature Phone oraz smartphone (m.in. z systemami operacyjnymi Blackberry OS, iOS, Android).
 • Wsparcie dla odczytu danych z chronionych hasłem urządzeń z systemem iOS czasowe i/lub trwałe zniesienie blokad w postaci kodu PIN, hasła czy wzoru dla urządzeń działających z systemem Android.
 • Ekstrakcja z telefonu danych ukrytych i/lub usuniętych tj. historia połączeń, wiadomości SMS, kontakty, informacje zawarte w kalendarzu, wiadomości email, pliki multimedialne, geotagi, hasła.
 • Wsparcie także dla telefonów z chipsetami pochodzenia chińskiego.
 • Ekstrakcja danych z urządzeń GPS (Garmin, w tym odczyt zaszyfrowanych logów Tom-Tom).
 • Oprogramowanie ma zapewniać m.in. generowanie raportów, możliwość wyróżniania informacji spełniających określone kryteria, monitorowanie zdarzeń w kolejności ich wystąpienia oraz widok połączeń pomiędzy urządzeniami uporządkowany według daty i czasu.
 • Dostęp do wewnętrznych danych typu IMSI i IMEI ESN.
 • Odzyskiwanie usuniętych treści.
 • Możliwość zabezpieczenia plików z odzyskanymi danymi oraz raportów przed modyfikacją.
 • Możliwość ujawniania usuniętych danych z nieprzydzielonego miejsca i niezakodowanych baz danych (SQLite).
 • Oprogramowanie powinno umożliwiać fizyczny oraz logiczny odczyt pamięci z telefonów komórkowych.
 • Oprogramowanie powinno posiadać możliwość deduplikacji przeprowadzonych odczytów telefonów komórkowych w przypadku, gdy dane z odczytu logicznego oraz fizycznego pokrywają się (są takie same).
 • Możliwość rozszerzenia funkcjonalności oprogramowania dekodującego przy użyciu własnych skryptów pisanych w języku python.
 • Możliwość przeprowadzania carvingu plików graficznych.
 • Wbudowany skaner antywirusowy pozwalający wykrywać szkodliwe oprogramowanie zainstalowane w badanych urządzeniach.
 • Możliwość automatyczne o tłumaczenia wiadomości tekstowych odczytanych w innych językach.
 • Oprogramowanie powinno również posiadać dołączony zestaw (najnowszą jego wersję) zawierający: karty (SWI, Micro SWI, Nano SIM) niezbędne do klonowania kart, czytnik/adapter kart SIM, zestaw adapterów i kabli połączeniowych oraz końcówek, czytnik kart pamięci.
 • Obsługa projektów pochodzących z innych urządzeń w formacie „.ufdx”.
 • Interfejs użytkownika w j. polskim.

Uważaj na Fałszywe Wersje SpyONE – Jak Ochronić Siebie i Swoją Prywatność

Witajcie, drodzy czytelnicy! Dzisiaj pragniemy poruszyć niezwykle istotny temat, który dotyczy naszego renomowanego produktu – SpyONE. Niestety, z powodu naszej rosnącej popularności, niektóre nieetyczne firmy postanowiły...

SpyONE

Zdrada – to dlatego wybieramy podsłuchy na telefon. Żyjemy w czasach, gdzie jesteśmy znacznie bardziej narażeni na oszustwo drugiej osoby. Nawet największa miłość może przerodzić się w niewierność ze strony partnera.