Monitoruj telefony swoich dzieci. Sprawdź dlaczego warto.

Poznaj prawdę o swoim związku dzięki aplikacji SpyONE.

Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE / Co warto wiedzieć przed zakupem.

  1. Aplikacje SpyONE należy zainstalować na urządzeniu które chcemy kontrolować. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
  2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut). Prosimy nie kupować aplikacji na ostatnią chwilę, ponieważ zapoznanie się z instrukcją wymaga ok 20minut.
  3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail wskazany w zamówieniu. Nie wysyłamy niczego na adres podany w zamówieniu.
  4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.
  5. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
  6. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android w każdej jego wersji. SpyONE nie działa na iPhone.
  7. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.
  8. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.

Dlaczego wybrać aplikację SpyONE

Kontrola dzieci

SpyONE to aplikacja pozwalająca w pełni kontrolować telefon.
Doskonale sprawdza się, przy kontroli dziecka. Jeśli masz podejrzenia, że Twoje dziecko zażywa narkotyki, przebywa z nieodpowiednimi ludźmi, bądź chcesz wiedzieć gdzie się znajduje, gdy nie wraca prosto do domu.  SpyONE jest idealnym rozwiązaniem.

Zdrada

Masz podejrzenia, że Twój partner prowadzi podwójne życie? Wraca późno do domu i pachnie nieswoimi perfumami? Możesz być pewny/a, że coś jest na rzeczy.
SpyONE to narzędzie, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na telefonie partnera, a wszystkie informacje z telefonu będą przekazywane na Twój panel online. Nie daj się oszukiwać. SpyONE , to niezawodne narzędzie, które jako jedyne na świecie działa bez zarzutów na telefonach z system Android

Oszustwo w biznesie

Jeśli Twoje obroty nie są adekwatne do stanu faktycznego w Twojej firmie, powinieneś sprawdzić źródło problemu.
Najlepszym rozwiązaniem jest założenie SpyONE swoim pracownikom. Dowiesz się na jaki temat rozmawiają używając służbowego telefonu, zobaczysz wszystkie wiadomości sms, jakie wysyłają, a także sprawdzisz dokładną lokalizację, aktualnego miejsca pobytu.

SpyONE

Zdrada – to dlatego wybieramy podsłuchy na telefon. Żyjemy w czasach, gdzie jesteśmy znacznie bardziej narażeni na oszustwo drugiej osoby. Nawet największa miłość może przerodzić się w niewierność ze strony partnera.