Masz pytania? Napisz do Nas.
Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt przy pomocy formularza, który znajduje się obok, mail lub telefon.

Jesteśmy dostępni w dni. Poniedziałek – Pątek w godzinach 9:00 – 17:00

Formularz kontaktowy:

  Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE

  1. Aplikacje SpyONE należy zainstalować na urządzeniu które chcemy kontrolować. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
  2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut). Prosimy nie kupować aplikacji na ostatnią chwilę, ponieważ zapoznanie się z instrukcją wymaga ok 20minut.
  3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail wskazany w zamówieniu. Nie wysyłamy niczego na adres podany w zamówieniu.
  4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.
  5. Aplikacja SpyONE działa prawidłowo na systemie android 4 – 14 – z funkcjami programu można zapoznać się TUTAJ
  6. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
  7. Licencje można przedłużać w dowolnej chwili bez konieczności dostępu do urządzania. Możliwe jest wykupienie licencji 2-dniowej, po czym przedłużyć ją o kolejny okres
  8. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android 4 – 14. SpyONE nie działa na iPhone.
  9. Aplikacja SpyONE działa na całym świecie. Niezależnie gdzie znajduje się urządzenie SpyONE będzie przesyłało dane na serwer.
  10. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.
  11. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.